Vapur seferlerine fırtına engeli!

Ege Denizi'nin kuzeyindeki fırtına nedeniyle bazı vapur seferlerinde aksamalar meydana geliyor. Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) bugünkü seferlerinden bazıları da elverişsiz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.

Vapur seferlerine fırtına engeli!

Marmara’nın bir bölümü ile Ege’nin kuzeyinde etkili olan fırtına nedeniyle Geyikli-Bozcaada ve Kabatepe-Gökçeada arasındaki arabalı vapur seferlerinde aksamalar yaşanıyor.

Bozcaada’dan Geyikli’ye bugün (Perşembe) saat 07.15 ve Geyikli’den Bozcaada’ya saat 08.00 seferleri ile Kabatepe ve Gökçeada arasındaki 09.00, 15.00 ve 20.00 saatlerinde, Gökçeada ile Kabatepe arasındaki 07.00, 13.00 ve 18.00 saatlerindeki seferler yapılamayacak.

Gökçeada’dan Kabatepe’ye saat 09.00’da, Kabatepe’den Gökçeada’ya ise saat 16.00’da ek sefer düzenlenecek.

Çanakkale Boğazı ile adalar hattında ulaşımı sağlayan GESTAŞ Deniz Ulaşım AŞ, boğaz trafiği ulaşımının ise normal seyrettiğini bildirdi.

BUDO VE İDO SEFERLERİ DE İPTAL

Bursa Deniz Otobüsleri’nin (BUDO) bugünkü seferlerinden bazıları, elverişsiz hava koşulları nedeniyle iptal edildi. BUDO’nun internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 07.00’daki Bursa (Mudanya)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci) ve 10.00’daki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Bursa (Mudanya) seferi olumsuz hava koşulları nedeniyle gerçekleştirilemeyecek.

Öte yandan İDO’dan yapılan açıklamada ise bugün 07:45’te yapılması gereken Bandırma-Yenikapı-Bostancı seferinin, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildiği duyuruldu. AA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...