En yeni, anlamlı ve birbirinden güzel cuma mesajları

Müslümanlar için özel bir yeri olan cuma günü her hafta iple çekiliyor ve müminler bu günü ibadetle geçiriyor. Birbirlerinin cuma günlerini tebrik etmek isteyenler ise cuma mesajlarını araştırıyor. En iyi dileklerinizi iletebileceğiniz anlam dolu cuma mesajlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

En yeni, anlamlı ve birbirinden güzel cuma mesajları

Cuma günlerinin geleneksel bir parçası haline gelen cuma mesajları, müminlerin iyi niyetlerini birbirlerine iletmelerinde büyük kolaylık sağlıyor. Anlamıyla huzur veren, resimli ve yeni cuma mesajlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

RESİMLİ VE FARKLI  CUMA MESAJLARI

Editörlerimiz tarafından hazırlanan bugüne özel cuma mesajlarına aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Resimli cuma mesajları için tıklayın İlginizi Çekebilir Resimli cuma mesajları için tıklayın

 

CUMA MESAJLARI 12 HAZİRAN 2020

* Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun her tuttuğunuz altın olsun avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her günkü dualarınız kabul olsun cumanız mübarek olsun!

* Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.

* Yakınlık ne zamanla ne mekanla sınırlıdır… Eller Allah’a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir… Aklımda yüreğimde ve duamdasınız… Cumanız mübarek olsun…

* Asırlar boyu bizi bir arada tutan, kardeş kılan merhamet ve hoşgörüden ayrılmamak temennisiyle… Hayırlı Cumalar.

CUMA GÜNÜ NEDEN ÖNEMLİDİR?

Hz. Âdem’in Cennetten çıkarılması, yeryüzüne yerleştirilmesi ve yeryüzü halifelik payesine ulaştırılması anlamına geldiği için, o da bu cihetle büyük bir nimettir.

Demek ki cuma günü, insanlığın ilk yaratıldığı, cennete yerleştirildiği ve yeryüzü halifesi olduğu bir gün olduğundan ötürü insanlar için büyük bir bayram günü olmuştur.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...