Sözcü Plus Giriş

Enez’de tekne battı, kayıp 2 kişi aranıyor

Edirne’nin Enez ilçesinde içinde 4 kişinin olduğu tekne battı. Bir kişi sahile çıkmayı başarırken, kayıp 3 kişiden biri bulundu. Ekiplerin kayıp 2 kişiyi arama çalışmaları sürüyor.

Güncellenme: 23:09, 08/11/2020
Enez’de tekne battı, kayıp 2 kişi aranıyor

Enez sahilinden balık tutmak için denize açılan 4 kişinin içinde bulunduğu tekne, henüz bilinmeyen bir sebeple battı. Teknede bulunanlar denize düşerken, 4 kişiden biri kendi çabalarıyla yüzerek karaya ulaşmayı başardı.

Kazazede Enez Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, diğer 3 kişinin bulunması için arama çalışmaları başlatıldı.

BİR KİŞİ SAĞ BULUNDU

1 kara radarı,1 AFAD ekibi ile karadan, 3 sahil güvenlik teknesi, 4 büyük boy balıkçı teknesi ile denizden, 1 helikopter ile havadan kayıp vatandaşlar için yapılan aramada 1 kişiye daha ulaşıldı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen şahsın hastaneye kaldırıldığı bilgisine ulaşıldı.

ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Edirne Valisi Ekrem Canalp, yürütülen arama ve kurtarma faaliyetlerini yerinde inceleyerek, söz konusu faaliyetlerin kesintisiz şekilde yürütülmesi için talimat verdi. Kayıp 2 kişiyi arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. İHA

İlginizi ÇekebilirKaçak midye avcılarının bırakıp kaçtığı tekne battıKaçak midye avcılarının bırakıp kaçtığı tekne battı İlginizi ÇekebilirSon dakika... Alanya'da tur teknesi battıSon dakika... Alanya'da tur teknesi battı
Yayınlanma Tarihi:18:56,
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more