Sözcü Plus Giriş

Erdoğan, depremden 17 saat sonra kurtarılan Azize Çelik’le görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ'daki 6.8'lik depremde 17 saat sonra enkaz altından kurtarılan Azize Çelik ile telefonda görüştü.

Güncellenme: 23:50, 30/01/2020

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ’da UMKE görevlisi Emine Kuştepe’nin uğraşları sonucu depremden 17 saat sonra enkazdan kurtarılan Azize Çelik’le telefonda görüştü.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, o anları Twitter hesabından, “Çarpmayan kalp olur mu? Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, enkaz altından kurtarıldıktan sonra yoğun bakımdaki tedavisi tamamlanan Azize Çelik ile telefonda görüştü. Temenniler ortak, Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” notuyla paylaştı.

İlginizi ÇekebilirDepremin sembol isimlerinden Azize Çelik'in ailesi enkazdan böyle çıkarıldıDepremin sembol isimlerinden Azize Çelik'in ailesi enkazdan böyle çıkarıldı

Erdoğan, görüşmede Azize Çelik’e “Mevlam, sizleri gerçekten korudu. Sizleri millete bağışladı. Çok büyük bir imtihandan geçtik, Allah yardımcımız olsun” dedi. (DHA)

İlginizi ÇekebilirEnkazdan çıkarılan Azize Çelik: Rabbim kimseyi o taşlar altında bırakmasınEnkazdan çıkarılan Azize Çelik: Rabbim kimseyi o taşlar altında bırakmasın

 

Yayınlanma Tarihi:23:47,