Eskişehir’de bugün okullar tatil mi? İşte Eskişehir hava durumu…

Eskişehir'de kar yağışı etkisini azaltsa da bugün de devam edecek. Meteoroloji Genel Müdürlüğü resmi sitesinde yer alan verilere göre; Eskişehir'de hissedilen hava sıcaklığı bugün "-3" olacak. Peki Eskişehir'de bugün okullar tatil mi?

Eskişehir’de bugün okullar tatil mi? İşte Eskişehir hava durumu…

Eskişehir’de yoğun kar yağışı nedeniyle dün okullar bir gün tatil ilan edilmişti. Öğrenciler okulların bugün de tatil olup olmayacağını araştırıyor. İşte Eskişehir kar tatili hakkında merak edilenler ve hava durumu

ESKİŞEHİR'DE OKULLAR TATİL EDİL Mİ?

Eskişehir'de Pazartesi günü yoğun kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle okullar tatil edilmişti. Bugün yani 7 Ocak Salı günü de okulların tatil olup olmayacağı merak konusu oldu. Eskişehir’in Günyüzü ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitim öğretime 1 gün süreyle ara verildi. Eskişehir Valiliği diğer ilçelerle ilgili henüz bir açıklama yapmadı ancak açıklama gelir gelmez haberimizde yer alacak.

Eskişehir’in Günyüzü ilçesinde okullar, yoğun kar yağışının devam etmesi nedeniyle bugün (07.01.2020) 1 gün süreyle tatil edildi. İlçe Kaymakamı Muhammet Serdar Erdoğan’ın incelemeleri sonrasında Günyüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm okullar tatil edildi.

ESKİŞEHİR HAVA DURUMU

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...