Eve yemek siparişi getiren kurye apartmanda merdivenlere idrarını yaptı

İstanbul Beşiktaş'ta, bir eve yemek siparişi getiren kurye, apartmandan ayrıldığı sırada merdivenlere idrarını yaptı. Kuryenin pantolonunu sıyırdığı anlar apartman içindeki güvenlik kamerasına yansıdı.

Türkali Mahallesi Gazi Refik Sokak’taki bir apartman sakini internet üzerinden yemek siparişi verdi. Siparişi getiren kurye, yemeği teslim ettikten sonra apartmandan ayrıldı.

Kuryenin apartmandan ayrılmasından kısa bir süre sonra bina sakinlerinden biri idrar kokusu aldı. Dairesinden çıkarak kokunun yoğunlaştığı yere doğru yönelen apartman sakini, apartman merdivenlerinde idrar gördü.

FİRMA SUÇLAMAYI KABUL ETTİ

Hemen güvenlik kameralarını inceleyen apartman sakini, yemek siparişi getiren kuryenin apartmandan ayrıldığı sırada merdivenlerde pantolonunu sıyırdığını fark etti. Bina sakini, kuryenin apartman merdivenlerine idrarını yaptığı iddiasıyla yemek siparişi verilen firmaya şikayette bulundu.

Firmanın ise olayı kabullenerek kurye hakkında gerekli işlemin yapılacağını söylediği öğrenildi.  Sosyal medyada da paylaşılan görüntüler tepki topladı. (DHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...