Firar kısa sürdü… Kaçış planı için bu iddiada bulundu

Adana'da corona virüsü şüphesi nedeniyle Karataş Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndan Yüreğir Devlet Hastanesi'ne sevk edildiği sırada eşi Onur Beyazlat (30) tarafından hastane önünden kaçırılan Songül Beyazlat'ın (31) çocuklarını özlediği ve onları görmek istediği için kaçtığı öne sürüldü. Polis, gece saatlerinde firari Songül ile eşi Onur Beyazlat'ı saklandığı evde yakaladı.

Firar kısa sürdü… Kaçış planı için bu iddiada bulundu

Adana’da ‘uyuşturucu ticareti’nden hüküm giyen ve Karataş Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda tutulan Songül Beyazlat, corona virüsü şüphesiyle jandarma ekipleri tarafından Yüreğir Devlet Hastanesi’ne götürülürken kendini jandarma aracından dün saat 10.30 sıralarında attı. Bu sırada hastane önünde bekleyen eşi Onur Beyazlat’a ait minibüse binen Songül Beyazlat kaçtı.

Ekipler, Onur ile eşi Songül Beyazlat ve araçta bir kişi olduğunu tespit etti. Araç terk edilmiş halde bulununca, otobüs ve dolmuşlarda da şüpheliler arandı.

ÇOCUKLARI İÇİN İDDİASI

Polis, şüphelilerin Yüreğir ilçesine bağlı Dadaloğlu Mahallesi’ndeki bir evde saklandıklarını belirledi. Harekete geçen ekipler firari Songül ile eşi Onur Beyazlat’ı yakaladı.

Öte yandan firari Songül Beyazlat’ın hüküm giydiği suçtan 5 yıl cezasının kaldığı 2 çocuğunu göremediği ve özlediği için kaçma planı yaptığı iddia edildi.

Böyle firar görülmedi... Kadın mahkumu kaçırdılar! İlginizi Çekebilir Böyle firar görülmedi... Kadın mahkumu kaçırdılar!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Adana Corona Covid-19 hastane Kadın Polis uyuşturucu
Loading...