Sözcü Plus Giriş

Fuat Oktay’dan Elazığ depremi açıklaması: Titizlikle yürütüyoruz

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, “Elazığ Sivrice’de meydana gelen deprem sonrası ilk andan itibaren Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ve verdiği talimatlarla başta ilgili bakanlarımız olmak üzere tüm bakanlarımız ve kurumlarımızla birlikte süreci çok yakından takip ediyor, gerekli çalışmaları titizlikle yürütüyoruz” dedi.

23:59 -
Fuat Oktay’dan Elazığ depremi açıklaması: Titizlikle yürütüyoruz

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

* Elazığ Sivrice'de meydana gelen deprem sonrası ilk andan itibaren Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ve verdiği talimatlarla başta ilgili bakanlarımız olmak üzere tüm bakanlarımız ve kurumlarımızla birlikte süreci çok yakından takip ediyor, gerekli çalışmaları titizlikle yürütüyoruz.

* Önceliğimiz vatandaşlarımızın can güvenliğidir. Depremden etkilenen illerde kurumlarımız tam bir koordinasyon içerisinde gerekli çalışmaları yapmaktadırlar. Vatandaşlarımıza resmi açıklamaları takip etmeleri ve yapılan uyarıları dikkate almalarını önemle hatırlatıyor, milletimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. (İHA)

İLGİLİ HABERKandilli'den Elazığ depremi açıklamasıKandilli'den Elazığ depremi açıklaması İLGİLİ HABERElazığ depremi sonrası kurtarma çalışmaları kamerada!Elazığ depremi sonrası kurtarma çalışmaları kamerada! İLGİLİ HABERElazığ depremi sonrası Adıyaman'da cami minaresinde yıkılma!Elazığ depremi sonrası Adıyaman'da cami minaresinde yıkılma!
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more