Görüntüler bugün çekildi! Sosyal mesafe yine unutuldu

Hafta sonu tatilini fırsat bilen ve sıcaktan bunalan vatandaşlar, İstanbul'da plajlara akın etti. Vatandaşların, sosyal mesafe kuralını hiçe sayarak plajda yoğunluk oluşturması dikkat çekti.

Sıcaktan bunalan vatandaşlar bugün, denize girerek serinlemek için Silivri Mimarsinan Mahallesi’ndeki Halk Plajı’na akın etti.

İstanbul ve Trakya bölgesinden Silivri’ye gelen çok sayıda kişinin, sosyal mesafe kuralını hiçe sayarak plajda yoğunluk oluşturması dikkat çekti. Kalabalık nedeniyle bölgede araç trafiği oluştuğu da görüldü.

BEYKOZ SAHİLİNDE HAFTA SONU YOĞUNLUĞU

İstanbulluların denize girmek için Anadolu Yakası’nda en çok tercih ettiği noktalardan biri olan Beykoz Burunbahçe Sahili’nde hafta sonu yoğunluğu yaşandı. Yaşanan yoğunluk havadan da görüntülendi.

Hafta sonunu dışarıda geçirmek isteyen çok sayıda vatandaşlar soluğu Beykoz Burunbahçe Sahili’nde aldı. Evlerinden getirdikleri yiyecek ve eşyalarla deniz kenarına akın eden İstanbullular yeşillik alanlarda piknik yaptı.

Vatandaşların büyük bir çoğunluğu da yüzerek serinledi. Sahilde bulunan bir gencin bisikletiyle denize atladığı anlar kameraya yansıdı. (DHA)

Corona virüsüyle ilgili müthiş gelişme: Moleküler kelepçe aşısı geliyor İlginizi Çekebilir Corona virüsüyle ilgili müthiş gelişme: Moleküler kelepçe aşısı geliyor Corona önlemleri unutuldu, İstiklal Caddesi vatandaşlarla doldu! İlginizi Çekebilir Corona önlemleri unutuldu, İstiklal Caddesi vatandaşlarla doldu!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Avustralya Beykoz Bilim Corona istanbul İstiklal Caddesi Maske
Loading...