Hatay’da 9 corona hastası taburcu edildi

Hatay Devlet Hastanesi'nde tedavi gören 9 corona virüsü hastası, alkışlarla taburcu edildi. Süreçle ilgili değerlendirmeler yapan Hatay Devlet Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doktor İsmail Hakkı Horoz, "Biz, sizler için buradayız. Sizler de gerekli önlemleri alarak evinizde kalın" dedi.

Hatay’da 9 corona hastası taburcu edildi

Hatay Devlet Hastanesi’nde corona virüsü (Covid-19) tanısı konduktan sonra tedaviye alınan 9 hasta taburcu edildi. Hastaneden alkışlarla uğurlanan hastalar, sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

HASTANE DOKTORUNDAN “EVDE KAL” ÇAĞRISI

Hastaların tedavi süreçleri ile ilgili değerlendirmeler yapan Hatay Devlet Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doktor İsmail Hakkı Horoz, “Bu hastalarla beraber taburcu ettiğimiz hasta sayısı 30’a yükseldi. Bu süreçte başarı kolay olmadı. Biz, sizler için buradayız. Sizler de gerekli önlemleri alarak evinizde kalın” dedi.

Bakan Koca, güncel corona vakalarını ve yoğun bakım doluluk oranlarını açıkladı İlginizi Çekebilir Bakan Koca, güncel corona vakalarını ve yoğun bakım doluluk oranlarını açıkladı Ordu Valisi'nden corona uyarısı: Bu hafta ve önümüzdeki hafta kritik! İlginizi Çekebilir Ordu Valisi'nden corona uyarısı: Bu hafta ve önümüzdeki hafta kritik!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Bilim Corona Covid-19 Cuma doktor hastane Hatay İçişleri Bakanı istanbul Ordu Sağlık Sağlık Bakanı video konferans
Loading...