Sözcü Plus Giriş

İkinci kez cam filmle yakalanan sürücüden ilginç savunma

Adana’da daha önceki uygulamada aracındaki cam filmi sökülen ve yeniden cam filmi ile yakalanan sürücünün savunması 'pes' dedirtti. Düşmanları olduğunu öne süren sürücü “O zaman yanıma bir koruma verin. Her gün biri karşıma çıkıyor, kavga ediyorum” dedi

Güncellenme: 11:50, 19/11/2020

Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptıkları uygulamada araçlara takılan koyu renk cam filme ve maskesiz sokakta gezmeye izin vermedi.

“O ZAMAN BANA KORUMA VERİN”

Daha önce aracındaki cam filmi sökülen ve yeniden cam filmi ile yakalanan sürücü, “O zaman yanıma bir koruma verin. Her gün biri karşıma çıkıyor. Ben düşman sahibi adamım her gün biri çıkıyor kavga ediyorum” diyerek polisleri de şaşırttı.

POLİS MASKESİZ SÜRÜCÜLERİ DE AFFETMEDİ

Ekipler koyu renk araç ön camına takılan cam filmin görüş mesafesini azaltarak kazaları arttırdığı için araç içini göstermeyen ön cam filmlerine izin vermezken, maske takmayan sürücüleri de affetmedi.

Maske takmayan bir sürücü ise polisin kimlik istemesi üzerine defalarca özür diledi Artan vakaları hatırlatan polis memuru toplumu ve kendi sağlığını maskesiz tehlikeye sokan şahsa maske takmamaktan işlem yaptı.  (İHA)

Yayınlanma Tarihi:10:25,
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more