İletişim Başkanı Altun’dan ’30 Ağustos’ açıklaması

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarıyla ilgili açıklama yaptı. Kısıtlamalara değinmeyen Altun, kutlamaların devlet ciddiyetine uygun bir şekilde yapılacağını ifade etti.

İletişim Başkanı Altun’dan ’30 Ağustos’ açıklaması

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına kısıtlama getirilmesinin yankıları sürerken, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. “Kutlamalarının devlet ciddiyetine uygun bir şekilde, aylar öncesinden yapılan planlamalara uygun bir şekilde icra edileceğini” vurgulayan Fahrettin Altun, şu ifadeleri kullandı:

* Bir kez daha vurgulamak isteriz ki, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları gündelik ve suni tartışmaların şekillendireceği etkinlikler değildir. Söz konusu kutlamalar devlet ciddiyetine uygun bir şekilde aylar öncesinden yapılan planlamalara uygun bir şekilde icra edilecektir.

BEYHUDE GİRİŞİMLERLE KARŞI KARŞIYAYIZ

* Birileri bu ülkede yıllarca vesayet odaklarını kışkırtmak için suni rejim krizleri çıkarmaya çalıştı. Söz konusu unsurlar bunu yaparlarken daima resmi bayramları ve sembolleri manipüle ettiler. Bugün yine bu türden beyhude girişimlerle karşı karşıya kaldığımızı görüyoruz. Bugün, devlet milletiyle gerçek manada bütünleşmiş, vesayet odakları tasfiye olmuştur. Cuntalar ortadan kalkmış, terör kaynağında kurutulmaya başlanmış ve demokratik siyaset itibar kazanmıştır. Bütün bunlar sayın Cumhurbaşkanımızın liderliği sayesinde hayata geçmiştir.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...