İmamoğlu’ndan AKP’li Ünal’a yanıt: Ben İBB Başkanı’yım, keyifle izlesin

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın "Cumhurbaşkanı gibi konuşuyor" sözlerine cevap veren İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Herhalde orada prim yapan, benim adımla ilgili bir şey söylemek. Ben, İBB Başkanı’yım. Keyifle izlesin" dedi.

İmamoğlu’ndan AKP’li Ünal’a yanıt: Ben İBB Başkanı’yım, keyifle izlesin

İmamoğlu, ilçe belediyelerini ziyaretlerinin 17.'sini Büyükçekmece Belediyesi'ne dün gerçekleştirdi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün tarafından karşılanan Ekrem İmamoğlu, vatandaşların ve gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Gazetecilerin, “Mahir Ünal'ın size yönelik eleştirileri vardı, ‘Cumhurbaşkanı gibi konuşuyor. İstanbul'un değil, Türkiye'nin sorunlarını konuşuyor' diye. ‘Arkasındaki akıl, böyle istiyor' demişti. Bununla ilgili neler söylemek istersiniz?” sorusunu yanıtlayan İmamoğlu, şunları söyledi:

*Benim arkamda, 16 milyon insanın aklı var. Şu anda konuştuğumuz konuları konuşuyorum günlerdir. Bunların hepsi, tek tek İstanbul'la ilgili çok önemli konular.

*Ama ben öyle anlıyorum ki; ne yazık ki AK Parti'nin içindeki bazı arkadaşlar, ‘Ben ne konuşsam da öne çıksam' diye bir arayış içinde.

*Herhalde orada prim yapan, benim adımla ilgili bir şey söylemek. Ben, İBB Başkanı'yım. Keyifle izlesin.

Ekrem İmamoğlu'ndan Meral Akşener'e Kanal İstanbul ziyareti! İlginizi Çekebilir Ekrem İmamoğlu'ndan Meral Akşener'e Kanal İstanbul ziyareti!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...