Sözcü Plus Giriş

İmamoğlu’ndan ‘ortak mücadele’ çağrısı!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türkiye'yi yasa boğan şehit haberlerine ilişkin açıklama yaptı. İmamoğlu; "Umuyorum ortak mücadeleyle başımızdaki ve etrafımızdaki bütün sıkıntıları bertaraf ederiz. Milletimizin başı sağ olsun. Şehitlerimizin ruhu şad olsun" dedi.

Özlem GÜVEMLİ
Güncellenme: 11:40, 28/02/2020

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 34’üncü ilçe belediyesi ziyaretini Beyoğlu’na gerçekleştirdi. Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız’ın makam odasında gerçekleşen toplantının ana konusu, Türkiye’yi yasa boğan şehitler oldu.

“MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN”

“Hepimizin içi yanıyor” diyen İmamoğlu, “Bütün şehitlerimize hepimiz ağlıyoruz açıkçası. Olağanüstü bir durum yaşanıyor. Olağanüstü bir süreçle iç içeyiz. Umuyorum milletçe bir arada, herkesin bir araya geldiği, bir arada düşünüp, en doğru kararı verdiği şekliyle, ortak mücadeleyle başımızdaki ve etrafımızdaki bütün sıkıntıları bertaraf ederiz. Milletimizin başı sağ olsun. Şehitlerimizin ruhu şad olsun” şeklinde konuştu.

İlginizi ÇekebilirSon dakika... Hatay Valisi açıkladı: 33 askerimiz şehit olduSon dakika... Hatay Valisi açıkladı: 33 askerimiz şehit oldu
Yayınlanma Tarihi:11:26,