İş yerinin yıkılışını hıçkırıklara boğularak izledi

İzmir’de meydana gelen 6.9 şiddetindeki deprem nedeniyle hasar gören binaların yıkımına devam ediliyor. İş yerinin bulunduğu binanın yıkımını izleyen bir kadın yıkım boyunca hıçkırıklara boğularak ağladı. 

İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen 6.9 şiddetindeki depremin ardından ağır hasarlı binaların yıkımına devam ediliyor.

İzmir'in Bayraklı ilçesinde bulunan ve 34 kişiye mezar olan Rızabey Apartmanı karşısındaki hasarlı binaların yıkıma başlandı. 3 katlı binada iş yeri bulunan Ezgi Sert, yıkımı gözyaşlarıyla izledi.

HER ŞEYİM İÇERDE KALDI

Binada ağır hasar bulunduğu için eşyalarını alamadığı öğrenilen Ezgi Sert, zaman zaman hıçkırıklara boğuldu. Ezgi Sert, “İş yerim yıkılıyor şu anda. Ağır hasarlıydı, yıkılma kararı alındı. O yüzden de içerideki hiç hiçbir eşyayı alamadık. Her şey içeride kaldığı için böyle izliyoruz. Yapacak hiçbir şey yok” dedi.

VATANDAŞLAR TESELLİ ETTİ

Acılı kadının durumuna duyarsız kalmayan vatandaşlar Ezgi Sert’in yanına gelerek teselli etmeye çalıştı. Bina yıkımı sırasında caddede polis ekipleri geniş güvenlik önlemleri alırken, caddede toplanan vatandaşlar yıkımı cep telefonuyla kaydetti. Kimi vatandaş sosyal medyadan yıkımı canlı yayınlarken, kimi vatandaş ise video ve fotoğraf çekerek yıkım anını kaydetti.
Öte yandan binanın yıkımı sırasında itfaiye ekipleri su tutarken oluşan gökkuşağı ise dikkat çekti.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...