İstanbul Boğazı’nda görüntüler değişmedi

Corona virüsü salgınını önlemek amacıyla eğlence mekanlarının geçici olarak kapatılması sonrası gece kulübüne dönen yat ve teknelerdeki partiler tüm hızıyla devam ediyor... Salgına ve artan vaka sayılarına rağmen maske ve sosyal mesafe tedbirlerini hiçe sayan onlarca kişi coronaya meydan okuyarak eğlendi.

Dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgınıyla mücadele kapsamında alınan önlemler sonrasında salgının yayılmasını engellemek amacıyla eğlence mekanları geçici olarak kapatılmıştı.

1 Haziran'da normalleşme adımları atıldı ancak eğlence mekanlarının açılmaması üzerine organizatörler İstanbul Boğazı'nda yat ve tekneleri gece kulübüne çevirdi. Boğazda, Beşiktaş Arnavutköy, Bebek ve Haliç’te akşam saatlerinde başlayan yat partileri hız kesmeden devam ediyor.

FOTO: DHA

PARTİLERDE İĞNE ATSAN YERE DÜŞMÜYOR

Tüm uyarılara ve her geçen gün artan vaka sayılarına rağmen partiye katılanlar ne maske taktı ne de sosyal mesafe kurallarına uydu.

Partilerde doyasıya eğlenenler virüse adeta meydan okudu.

Mesafenin hiçe sayıldığı partilerde eğlenen onlarca kişi, o anları kaydedip bir de sosyal medyada paylaştı. İğne atsan yere düşmeyecek partiler kameralara yansıdı. (İHA)

 Salgına rağmen Boğaz'da dansözlü yat partisi İlginizi Çekebilir Salgına rağmen Boğaz'da dansözlü yat partisi
Bebek Beşiktaş Corona istanbul korona Maske Normalleşme