Sözcü Plus Giriş

İstanbul’da adliyeden bir polis memuru ve şüpheli kaçırıldı!

Gaziosmanpaşa'da mahkeme sonrası adliyeden çıkarılan hırsızlık şüphelisi, bina dışında bekleyen 4 kişi tarafından kaçırıldı. Şüpheliyi kaçıran kişiler, otomobile bir de polis memurunu aldı. Şüpheliler, otomobilin içinde darp ettikleri polis memurunu, özel bir hastanenin önüne bırakıp kaçtı.

00:19 -
İstanbul’da adliyeden bir polis memuru ve şüpheli kaçırıldı!

Olay, Eski Londra Asfaltı’nda bulunan Gaziosmanpaşa Adliyesi’nde yaşandı. Hakkında 4 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan şüpheli Tugay K., Alibeyköy Polis Merkezinden mahkemeye çıkarılmak için Gaziosmanpaşa Adliyesi’ne getirildi.

POLİSİ DE ARACA BİNDİRDİLER

Şüpheli Tugay K., mahkeme sonrası adliye binasından çıkarıldığı sırada, bina dışında bekleyen 4 kişi arbede çıkardı. Çıkan arbedede 4 kişi, Tugay K. ve polis memuru D.E.’yi bir otomobile bindirip, park halindeki otomobillere çarparak olay yerinden kaçtı.

DARP EDİP HASTANE ÖNÜNE BIRAKTILAR

Polisler de kaçan şüphelilerin peşine düştü. Şüpheliler, otomobilin içinde darp ettikleri polis memuru D.E.’yi, özel bir hastanenin önüne bırakıp kayıplara karıştı. Polisin kaçan 5 kişiyi bulmak için başlattığı çalışma devam ediyor. DHA

İLGİLİ HABERNissan'ın eski CEO'su Ghosn'un kaçırılmasıyla ilgili 5 kişi tutuklandı!Nissan'ın eski CEO'su Ghosn'un kaçırılmasıyla ilgili 5 kişi tutuklandı!
Son güncelleme: 00:37 14.03.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more