Sözcü Plus Giriş

İstanbul’da hastaneye ait ambulans çalındı

İstanbul Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi önündeki ambulansı çalan ve yakalanarak gözaltına alınan şüpheli Çetin A. ilk ifadesine ambulansı gezmek için çaldığını söyledi..

Güncellenme: 12:12, 12/06/2020

Olay, saat 01.30 sıralarında Okmeydanı’nda bulunan Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi’nde meydana geldi. Hastanenin önünde duran  hasta nakil ambulansı, Çetin A. isimli bir kişi tarafından çalındı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Büyükdere Caddesi üzerinden, Kağıthane’ye yönelen ambulans, Çeliktepe Mahallesi İsmet İnönü Caddesi üzerinde polis ekipleri tarafından durdurulmak istendi.

FOTO: DHA

Şüphelinin durmaması üzerine ekipler havaya ateş açtı. Polis ekiplerinden kaçamayacağını anlayan Çetin A. , teslim oldu. Ekipler tarafından gözaltına alınan şüpheli gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

FOTO: İHA

Çalınan ambulans ise bir polis memuru tarafından hastaneye geri getirildi. Emniyetteki işlemleri devam eden Çetin A.’nın verdiği ilk ifadesinde ambulansı gezmek için çaldığını söylediği öğrenildi.(DHA)

Yayınlanma Tarihi:07:57,