Sözcü Plus Giriş

İzinde sokağa çıktı, bir anda yere yığıldı!

Konya'da, 65 yaş ve üstü kişilerin sokağa çıkmalarına izin verilmesi üzerine Beyşehir Gölü kenarında yürüyüş yapan Ekrem Aydın (68), sıcağın da etkisiyle baygınlık geçirdi. Aydın, hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı. 

17:58 -
İzinde sokağa çıktı, bir anda yere yığıldı!

İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi kapsamında 65 yaş ve üstü kişilerin saat 12.00-18.00 arası sokağa çıkmalarına izin verildi. Bunun üzerine Beyşehir’de yaşayanlar da Beyşehir Gölü kenarına geldi.

BAYGINLIK GEÇİRDİ

Bazıları göl kenarında yürüyüş yaparken, bazıları da banklarda oturup, iznin keyfini çıkardı. Sokağa çıkıp gölün kenarında yürüyüş yapan Ekrem Aydın ise sıcağında etkisiyle baygınlık geçirip yere yığıldı.

2 KİŞİ DAHA HASTANEYE KALDIRILDI

Aydın’ın yerde yattığı göre zabıta ekipleri, 112 Acil Servise haber verdi. Aydın, çağrılan ambulansla Beyşehir Devlet Hastanesi´ne kaldırıldı. İlçede sıcağın etkisiyle baygınlık geçiren 65 yaş ve üstü 2 kişinin daha hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. DHA

İLGİLİ HABERYediği cezadan 1 ay sonra dışarı çıktı, izni ayakkabı boyayarak geçirdiYediği cezadan 1 ay sonra dışarı çıktı, izni ayakkabı boyayarak geçirdi İLGİLİ HABER65 yaş üzeri vatandaşlar sokağa çıktı65 yaş üzeri vatandaşlar sokağa çıktı
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more