Kadir Şeker’in sağlık raporunda flaş detay: El ve dizleri ile boğazından yaralanmış

Konya'da bir parkta şiddet gören kadını kurtarmak isterken katil olan Kadir Şeker hakkında flaş bir gelişme yaşandı. Şeker'in olay anında, boğazından, dizlerinden, ellerinden yaralandığı, gözünün altında da sıyrık oluştuğu tespit edildi.

Kadir Şeker’in sağlık raporunda flaş detay: El ve dizleri ile boğazından yaralanmış

Üniversite sınavlarına hazırlanan Kadir Şeker’in tutuklanmasına neden olay, 5 Şubat Çarşamba akşamı yaşandı. 4 ay önce Antalya’dan Konya’ya gelip yerleşen Ayşe D. ve Özgür Duran arasında tartışma çıktı. Tartışma üzerine Ayşe D. evden çıkıp, yakındaki parka gitti. Özgür Duran da peşinden gitti. Burada devam eden tartışma sırasında Duran, sevgilisini dövmeye başladı.

Olayı görüp müdahale eden Kadir Şeker ile Özgür Duran arasında arbede çıktı. Bu sırada Şeker’in elindeki bıçak Duran’ın kalbine saplandı. Özgür Duran hayatını kaybederken Kadir Şeker, ‘kasten adam öldürme’ suçundan tutuklandı.

KADİR’İN SAĞLIK RAPORU AÇIKLANDI

Soruşturma aşamasında Kadir Şeker için alınan sağlık raporu dosyaya ulaştı. Raporda, Şeker’in sağ ve sol elinde kesi, boynunun sağ tarafında doku kanaması, sol tarafında da darp izi, gözlerinin altındı sıyrık, 2 dizinde de yara izi bulunduğu yer aldı.

KRİMİNAL İNCELEMEDE TAMAMLANDI

Kadir Şeker’in olay anında üzerinde bulunan kıyafetlere yapılan kriminal incelemede tamamlandı. Kriminal raporda, Şeker’in kazak ve atletinin sol göğüs bölgesinde kesikler bulunduğu, bunların bıçak ile meydana gelmiş olabileceği bildirildi. (DHA)

Kadir Şeker'in babası: Kadir içeride ders çalışmaya devam ediyor İlginizi Çekebilir Kadir Şeker'in babası: Kadir içeride ders çalışmaya devam ediyor

 

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...