Karantinadan böyle kaçtı

Tokat'ta corona virüsü hastası, perde yardımı ile yerleştirildiği yurttan kaçtı. Emniyet güçleri tarafından kısa sürede yakalanan şahıs, tekrar yurda götürülerek karantinaya alındı.

Karantinadan böyle kaçtı

Edinilen bilgiye göre; Tokat'ın Turhal ilçesinde bıçakla yaralama olayına karışan 17 yaşındaki C.E.'nin corona testi pozitif çıktı.

Şahıs 21 Arlık 2020 tarihinde Tokat’ta bulunan KYK Plevne Yurduna yerleştirildi. Yurtta izole altında bulunan C.E.'nin kaçtığını tespit eden görevliler polis ekiplerine haber verdi.

Şahıs, Tokat İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube ekipleri tarafından kısa sürede yakalandı. Tekrar yurda getirilen genç karantinaya alındı.

PERDE YARDIMI İLE FİRAR ETMİŞ

Polis ekipleri şahsın 2. katta kaldığı odasındaki perdeyi sökerek karyolaya bağlamak suretiyle aşağı sarkıtarak kaçtığını tespit etti. Şahsın tekrar kaçma ihtimaline karşı daha güvenli bir odaya alındığı öğrenildi.

Karantina süresi 2 gün sonra tamamlanacak olan şahsın Turhal İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüleceği kaydedildi. İHA

İsviçre'de karantinada kalmak istemeyen 200 İngiliz turist otelden kaçtı İlginizi Çekebilir İsviçre'de karantinada kalmak istemeyen 200 İngiliz turist otelden kaçtı Selma Sonat'ın 6 testi de negatif çıktı ama karantinada İlginizi Çekebilir Selma Sonat'ın 6 testi de negatif çıktı ama karantinada

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
beyaz Çocuk Corona Emniyet film Haber İsviçre kayak KYK Marmaris Noel Polis Tokat
Loading...