Kediyi 4 bacağını keserek öldürmüşler

Konya'nın Selçuklu ilçesinde bir kedi 4 bacağı kesilmiş halde ölü bulundu. 2 yıl önce sahiplendiği kediyi apartmanın arka bahçe kapısının yanında vahşice öldürülmüş halde bulduklarını belirten Burcu Sayın "Bunu yapan cani ya da canilerin bulup yakalanmasını istiyoruz" dedi.

Kediyi 4 bacağını keserek öldürmüşler

Konya'nın Selçuklu ilçesi Mehmet Akif Mahallesi Davudi Sokak üzerinde 4 bacağı kesilmiş halde kedi ölüsü bulundu.

“DİĞER KEDİLERİ DE BULAMIYORUZ”

2 yıl önce sahiplendiği kediyi apartmanın arka bahçe kapısının yanında vahşice öldürülmüş halde bulduklarını belirten Burcu Sayın, “Yaklaşık 2 yıl önce apatmanın bahçesinde bulduğum ve sahiplendiğim 4 kedinin yavrularından birisini 21 kasım tarihinde sabah 07: 30 sıralarında apartmanın arka bahçe kapısın yanında komşularım işe giderken hırpalanmış ve patileri kesilerek vahşice öldürülmüş halde bulmuşlar.

Diğer kedileri ise aramalarımıza rağmen bulamıyoruz o canilerin onlara da zarar vermiş olmasından endişe duyuyoruz. Bunu yapan cani yada canilerin yakalanmasını bu konuda tüm halkımızın duyarlı olmasını ve peşini bırakmayacağımızı bilmelerini istiyoruz” diye konuştu.

Kedi kesip yediği iddia edilen kadın gözaltına alındı İlginizi Çekebilir Kedi kesip yediği iddia edilen kadın gözaltına alındı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...