Kocasını minibüste başka kadınla yakalayınca çılgına döndü

İstanbul Sultangazi'de kocasını başka bir kadınla minibüste yakalayan kadın, çılgına döndü. Kadının, eşine ve yanındaki kadına saldırma anları cep telefonu kamerasına yansıdı. Saldırıya uğrayan koca ise "polisi çağırın" diyerek çevredekilerden yardım istedi.

Uğur Mumcu Mahallesi’nde yaşayan K.K., kocası S.K.’nın kendisini aldattığından şüphelenerek onu takip etti. Bir arkadaşının eşine ait minibüsü Uğur Mumcu Mahallesi’nde bulunan bir sokakta park halinde gördüğünü söylemesi K.K. sokağa gitti.

MİNİBÜSTE YARI ÇIPLAK HALDE BASTI

K.K., kocası S.K.’nın içeride olduğunu düşünerek minibüsün kapısını açmaya çalıştı. Bunda başarılı olamayınca kapıya vurmaya başladı. Kapıyı açmak zorunda kalmasıyla kocasını ve minibüste bulunan D.D.’yi yarı çıplak halde gören kadın çılgına döndü.

DAYAK YİYEN KOCA: POLİS ÇAĞIRIN

Kocasını döven kadın minibüsteki kadına da saldırdı. Eşini durduramayan koca S.K., “polis çağırın” diyerek çevredekilerden yardın istedi.

Çevredekilerin bilgilendirmesi üzerine polis kısa sürede olay yerine geldi. K.K.’nin şikayetçi olması üzerine kocası S.K. ve yanındaki kadın D.D., ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. (DHA)