Kulak kopartan kavga!

Karaman'da köpek sebebiyle teslimat yapamayan bir postacıyla kavga eden ve kulağını ısırarak kopartan Sezai Ç. gözaltında alındı. 25 yaşındaki postacı Onur Kızıl, 4 saat süren bir ameliyat geçirdi. Kızıl'ın kulağından kopan parça yerine dikilemedi.

Geçen cumartesi günü Mehmetbey Mahallesi’nde meydana gelen olay şöyle gelişti:

2,5 yıllık postacı Onur Kızıl, mahallede motosikletiyle posta dağıtımı sırasında iddiaya göre terrier cinsi köpeğin saldırısına uğradı. Kızıl, ayağı ile kendini korumaya çalışırken bu sırada köpeğin sahibi Sezai Ç. ile tartıştı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu Sezai Ç., Kızıl’ın sağ kulağını ısırıp kopardı. Hastaneye kaldırılan Kızıl’ın, 4 saat süren ameliyatın ardından kulağı yerine dikildi. Ancak kan akışı sağlanamayınca yeniden çıkartıldı.

(FOTO: DHA)

”BUNUN KULAĞINI DEĞİL BAŞINI KOPARACAKSIN”

Kızıl’ın annesi Zeynep Sertan Kızıl, oğlunun yaşadıklarına şu sözlerle anlattı:

* Ben Karaman Hayvanları Koruma Derneği’nin yönetiminde çalışan bir insanım. Oğlum da çok hayvan severdir.

* Köpeğin sahibine ”Köpeğini döverim” deyip motosikletiyle işine devam etmek istiyor. O sırada çocuğun ağabeyi geliyor ve tartışmaya başlıyorlar.

* Oğlum ”Hadi git işine” diye çocuğun ağabeyini hafifçe itiyor. Maalesef o genç delikanlı da oğluma vuruyor. Oğlum da motosikletten iniyor. Kavga ediyorlar. Ve genç delikanlı oğlumun kulağını ısırıyor.

* Çocuğun babası, benim çocuğum yerde kan içinde yatarken ”Bunun kulağını değil, başına koparacaksın” demiş. Böyle bir baba bilemiyorum, artık bir şey diyemeyeceğim.

Sezai Ç., 25 yaşındaki Onur Kızıl’ın sağ kulağını ısırarak kopardı. (FOTO: DHA)

”KULAĞI AĞZIMDA KALDI”

Gözaltına alınan Sezai Ç. ise çıkarıldığı mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Sezai Ç. şöyle konuştu:

* Postacıya ”Ne oldu? Niye küfür ediyorsun? Bize söyleseydin, biz gereğini yapardık” dedim. Uyarmama rağmen bana da küfür etti. Bunun üzerine sinirlendim, tepki gösterim Kavga ettik.

* Annem, babam ve komşular gelip bizi ayırdı. Postacı arkadaşımız ileride motosikletine bindikten sonra tekrar bana hakaret etmeye devam etti. Ben de konuşma maksadıyla yanına gittim. Yanına yaklaştığımda bana vurmaya başladı. Yeniden kavga etmeye başladık.

* Kavga sırasında yere düştük. Benim edep bölgemi sıkınca ben de can havliyle ısırdım. Ben de can havliyle ısırdım. O da kulağına denk geldi. O sıkmaya devam edince istem dışı dişlerim kilitlendi. Dişlerim kilitlenince kulağı ağzımda kaldı.

* Zaten bu olay olduktan sonra annem hemen kendi başörtüsünü çıkarıp postacı arkadaşımızın kulağına tampon yaptı. Ben de hemen eve koşarak buz getirdim ve kulağı muhafaza altına aldık. Daha sonra polisi ve ambulansı aradık. (DHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...