Manisa ve İzmir’de korkutan deprem! İşte AFAD ve Kandilli verilerine göre son depremler…

Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde saat 05:49'da 4.3 şiddetinde deprem meydana geldi. İlk belirlemelere göre, depremde can ve mal kaybı yaşanmadı. Saat 06:59'da ise merkez üssü Ege Denizi olan 3,8 şiddetinde deprem oldu. İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi verilerine göre son depremler...

Manisa ve İzmir’de korkutan deprem! İşte AFAD ve Kandilli verilerine göre son depremler…

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), merkez üssü Kırkağaç İlçesi’nde saat 05.49’da Richter ölçeğine göre, 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu. 7 kilometre derinlikte gerçekleşen deprem, Kırkağaç’ın yanı sıra il merkezi ile çevre ilçelerde de hissedildi. İlk belirlemelere göre, depremde can ve mal kaybı olmadı.

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü (KRDAE) ise depremin büyüklüğünü 4.2, derinliğini 10 kilometre olarak açıkladı. (DHA)

EGE DENİZİ’NDE DEPREM

Kandilli Rasathanesi verilerine göre saat 06:59’da merkez üssü Ege denizi olan deprem meydana geldi. 3.8 şiddetindeki deprem yerin 10.5 derinliğinde olduğu kaydedildi.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

 

İstanbul'da 3.8'lik deprem korkuttu! İşte son depremler ve güncel veriler... İlginizi Çekebilir İstanbul'da 3.8'lik deprem korkuttu! İşte son depremler ve güncel veriler...

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...