Sözcü Plus Giriş

Kendisini merdivenden ittiği iddia edilen kızından değil görüntüleri çekenden şikâyetçi oldu

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, beğendiği ayakkabıyı almadığı için kızı tarafından merdivenlerden itildiği iddiasıyla sosyal medyada yayınlanan görüntüdeki anneye polis ulaştı. Kızından şikâyetçi olmayan anne, görüntüleri çekip sosyal medyada paylaşan kişiden şikâyetçi oldu.

Güncellenme: 21:38, 06/06/2020

Çorlu’nun Omurtak Caddesi üzerindeki mağazada geçen çarşamba günü çekilen görüntü, sosyal medyada yayınlanınca büyük tepki topladı. Bir kızın, pahalı olduğu gerekçesiyle istediği ayakkabıyı almayan annesini merdivenlerden iterek düşürdüğü iddia edilen görüntü üzerine polis, anne-kızı bulmak için çalışma başlattı

Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, mağazada çalışanların bilgisine başvurdu. Yapılan araştırmalar sonunda da annenin N.Ş. kızının da 16 yaşındaki P.D. olduğu belirlendi. Polis, annenin ifadesini aldı.

“DENGEMİ KAYBETTİM MERDİVENDEN DÜŞTÜM”

Kızından şikâyetçi olmayan N.Ş., görüntüyü çekip, sosyal medyada paylaşandan şikâyetçi oldu. Anne ifadesinde yaşananları şöyle anlattı:

*Kızımla birlikte mağazaya geldik. Kızım ayakkabılara baktı, beğendiği bir ayakkabının fiyatı yüksekti. ‘Kızım bu pahalı almayalım’ dedim. Ancak daha sonra benden para istedi.

*Ben de üzülmesin diye, yanına çıktığım sırada beni çekiştirme başladı, dengemi kaybettim ve merdivenlerden düştüm. Bu arada herkes kızıma bağırıyordu. Kızım sakinleşti ve mağazadan çıktık. Kızımdan şikâyetçi değilim.

*Bu görüntüyü çeken ve sosyal medyaya yayan kişiden davacıyım. O da benden özür diledi ama ben ve kızım çok üzüldük.

Yaşı küçük olan kızın ifadesinin, soruşturmayı yürüten Çorlu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından alınacağı öğrenildi. DHA

 

İlginizi ÇekebilirSiyanürlü şerbetle anne ve babasını öldüren sanığın cezai ehliyeti tam çıktıSiyanürlü şerbetle anne ve babasını öldüren sanığın cezai ehliyeti tam çıktı

 

Yayınlanma Tarihi:17:54,