Sözcü Plus Giriş

MHP lideri Bahçeli, İYİ Parti’deki istifaları değerlendirdi

İYİ Parti'deki istifalara ilişkin değerlenmede bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Bir tarafta yeni parti kuruluşları tartışması var, bir tarafta FETÖ’nün siyasi ayağı tartışmaları var, bir tarafta da partileri karıştırmak isteyen zihniyetler var. İYİ Parti iyi günde olsunlar, tahriklere kapılmasınlar” dedi.

12:22 -

Milliyetçi Hareket Partisi () Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM’de partisinin grup toplantısı ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bahçeli, İYİ Parti’den istifa eden milletvekillerinin olduğu ve kendisinin daha önce MHP’ye herkesin kapısının açık olduğu yönündeki açıklamasının hatırlatılması üzerine şunları söyledi:
* MHP’nin Türk milletini kucaklamakta kapısı her zaman açıktır. Bunu her defasında söylüyoruz ve milletimizle kucaklaşmak istiyoruz.

* Ancak Türkiye’nin siyasi istikrara, birlik beraberliğe ihtiyaç duyduğu bir dönemde hiçbir siyasi partide istikrarsızlık söz konusu olmamalıdır. Bunlara dikkat etmek lazım.

* Bir tarafta yeni parti kuruluşları tartışması var, bir tarafta FETÖ’nün siyasi ayağı tartışmaları var, bir tarafta da partileri karıştırmak isteyen zihniyetler var.

* İYİ Parti iyi günde olsunlar, tahriklere kapılmasınlar (DHA)

İLGİLİ HABERAkşener'den partideki istifalara ilişkin açıklamaAkşener'den partideki istifalara ilişkin açıklama İLGİLİ HABER'Türkiye'nin şakası yoktur. Azdan az, çoktan çok gider''Türkiye'nin şakası yoktur. Azdan az, çoktan çok gider'
Son güncelleme: 13:01 18.02.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more