MHP lideri Bahçeli, İYİ Parti’deki istifaları değerlendirdi

İYİ Parti'deki istifalara ilişkin değerlenmede bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Bir tarafta yeni parti kuruluşları tartışması var, bir tarafta FETÖ’nün siyasi ayağı tartışmaları var, bir tarafta da partileri karıştırmak isteyen zihniyetler var. İYİ Parti iyi günde olsunlar, tahriklere kapılmasınlar” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi () Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM’de partisinin grup toplantısı ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bahçeli, İYİ Parti’den istifa eden milletvekillerinin olduğu ve kendisinin daha önce MHP’ye herkesin kapısının açık olduğu yönündeki açıklamasının hatırlatılması üzerine şunları söyledi:
* MHP’nin Türk milletini kucaklamakta kapısı her zaman açıktır. Bunu her defasında söylüyoruz ve milletimizle kucaklaşmak istiyoruz.

* Ancak Türkiye’nin siyasi istikrara, birlik beraberliğe ihtiyaç duyduğu bir dönemde hiçbir siyasi partide istikrarsızlık söz konusu olmamalıdır. Bunlara dikkat etmek lazım.

* Bir tarafta yeni parti kuruluşları tartışması var, bir tarafta FETÖ’nün siyasi ayağı tartışmaları var, bir tarafta da partileri karıştırmak isteyen zihniyetler var.

* İYİ Parti iyi günde olsunlar, tahriklere kapılmasınlar (DHA)

Akşener'den partideki istifalara ilişkin açıklama İlginizi Çekebilir Akşener'den partideki istifalara ilişkin açıklama 'Türkiye'nin şakası yoktur. Azdan az, çoktan çok gider' İlginizi Çekebilir 'Türkiye'nin şakası yoktur. Azdan az, çoktan çok gider'

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...