MHP’de sular durulmuyor! Enginyurt’a yakın 7 isim görevden alındı

MHP'den ihraç edilen Cemal Enginyurt'a en yakın isimlerden MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz'ın istifasının ardından 7 ilçe başkanı görevden alındı.

MHP’de sular durulmuyor! Enginyurt’a yakın 7 isim görevden alındı

Tarım ve Orman Bakanı Bekirpakdemir ile yaşadığı polemiğin ardından partisi MHP’den ihraç edilen Milletvekili Cemal Enginyurt’un ardından İl Başkanı olan Köksal Yılmaz’da istifa etmişti.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Ulubey ilçe başkanı ve yönetim kurulu da 8 Ağustos’ta görevlerinden ayrıldıklarını açıklamıştı. Suların durulmadığı MHP’de 7 ilçe başkanı görevden alındı.

ENGİNYURT’A YAKIN İSİMLER

Milletvekili Cemal Enginyurt’a yakın olan Ünye, Çaybaşı, Mesudiye, Altınordu, Akkuş, Aybastı, Çamaş ilçe başkanları da Genel Merkez tarafından görevlerinden alındığı belirtildi. Dün itibariyle görevden alınan ilçe başkanları hakkında resmi yazılar da Ordu Valiliğine iletildi.

ENGİNYURT FOTOĞRAFI KALDIRDI

MHP’de bu gelişmeler yaşanırken Cemal Enginyurt, meclisteki odasının duvarında asılı duran Devlet Bahçeli ile birlikte olduğu fotoğrafı kaldırdı. Enginyurt bu fotoğrafın yerine MHP’nin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in fotoğrafını astı.

 

MHP'den atılan Cemal Enginyurt'tan flaş açıklamalar İlginizi Çekebilir MHP'den atılan Cemal Enginyurt'tan flaş açıklamalar

 

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...