Sevdikleriniz için huzur dolu kandil mesajları! 2020 Miraç Kandili mesajları…

Miraç Kandili mesajlarıyla sevdiklerinizin yanında olduğunuzu hissettirin. Recep ayının 27. gecesi Miraç Kandili idrak ediliyor. Miladi takvime göre 21 Mart Cumartesi gecesine denk gelen Miraç Kandilinde müminler kandil mesajlarını araştırıyor. Bu mübarek günde eş, dost ve akrabalarınız ile paylaşacağınız kandil mesajları haberimizde.

Sevdikleriniz için huzur dolu kandil mesajları! 2020 Miraç Kandili mesajları…

Ramazan ayı yaklaşırken üç aylar içinde bulunan Miraç Kandili gününe özel mesajları yazımızdan seçip dilediğiniz platformdan paylaşabilirsiniz. Vatandaşlar sevdiklerine, tanıdıklarına kandil mesajı atarken onları hatırladıklarını da gösteriyor. İşte anlam dolu kandil mesajları…

2020 KANDİL MESAJLARI

-Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller!

-Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini basımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle Nice kandiller.

-Yakınlık ne mekânda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır… Miraç Kandiliniz mübarek olsun…

2019 Mevlid Kandili mesajları: Mevlid Kandiliniz mübarek olsun!

-İnsanı miraca götüren yol barıştan, sevgiden ve kardeşlikten geçer. Birlik ve beraberlik içinde Miraç Kandiliniz mübarek olsun…

-Tüm Müslüman eleminin mübarek “Miraç Kandili'ni” kutluyorum… Bu hayırlı günde Allah ‘Barış, Huzur, Sağlık' nasip etsin.

-Miraç Kandiliniz mübarek olsun; dualar müşterektir, duanızla gücümüze güç katmak ne güzel.. Allah kabul ve hayra vesile kılsın.

Miraç Kandili duası: Miraç Kandilinde yapılması gereken ibadetler neler?

-Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

-Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul Miraç Kandiliniz mübarek olsun!

-Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatlı umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Miraç Kandiliniz mübarek olsun!