Sözcü Plus Giriş

Nevşin Mengü sordu Deniz Zeyrek yanıtladı: İşte Süleyman Soylu olayının perde arkası

Gazeteci Deniz Zeyrek, Nevşin Mengü’nün sorularını yanıtladı. Zeyrek, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kabul edilmeyen istifası ve Ankara koridorlarında yüksek sesle konuşulan “İçişleri Bakanı-Sağlık Bakanı tartışması” hakkında da çok konuşulacak detayları paylaştı…

Sozcu.com.tr
22:47 -

Sözcü Gazetesi yazarı Deniz Zeyrek, Sözcü TV Youtube yayınında Nevşin Mengü'nün sorularını yanıtladı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kabul edilmeyen istifasının perde arkasını anlatan Zeyrek, Ankara kulislerinde sık sık dillendirilen “Berat Albayrak, Süleyman Soylu çekişmesi iddialarını da” değerlendirdi.

Soylu'nun muhalefete karşı iktidar açısından “ciddi bir siper” olduğunu belirten Zeyrek, MHP lideri Bahçeli'nin de Soylu'nun ‘arkasında' olduğunu kaydetti.

Zeyrek, Süleyman Soylu- Fahrettin Koca tartışması ile ilgili de “bilinmeyenleri” anlattı.

Deniz Zeyrek, Ankara'da corona ile mücadele için alınan ve alınması beklenen önlemler hakkında da açıklamalarda bulundu.

İLGİLİ HABERÜst düzey Çinli yetkiliden SÖZCÜ'ye çarpıcı açıklamalarÜst düzey Çinli yetkiliden SÖZCÜ'ye çarpıcı açıklamalar İLGİLİ HABERCorona nedeniyle çok konuşulacak dava! Avukat Başaslan, Nevşin Mengü'ye konuştuCorona nedeniyle çok konuşulacak dava! Avukat Başaslan, Nevşin Mengü'ye konuştu İLGİLİ HABERİmamoğlu, Nevşin Mengü'ye konuştu: Beni arayın tarif edeyimİmamoğlu, Nevşin Mengü'ye konuştu: Beni arayın tarif edeyim
Son güncelleme: 06:54 16.04.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more