Pınar Gültekin cinayetinde sıcak gelişme: Caninin barı kapatıldı

Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i öldüren Cemal Metin Avcı’nın işlettiği bar, yakınları tarafından hizmete kapatıldı. Avcı’nın iş yerinin camına sprey boyayla yazılan 'katil' kelimesi gazete kağıdı ile kapatıldı.

Pınar Gültekin cinayetinde sıcak gelişme: Caninin barı kapatıldı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü öğrencisi Pınar Gültekin, 16 Temmuz’da kayboldu. Ailesinin başvurusu üzerine jandarma ve polis ekipleri, arama çalışması başlattı.

FOTO: DHA

Yapılan çalışmalar sırasında şüpheli ifadeleri nedeniyle gözaltına alınan Cemal Metin Avcı ifadesinde, Pınar’ı çıkan kavgada elleriyle boğup öldürdüğünü, bağ evinde cesedini çöp varilinde yakıp, üzerine beton döktüğünü itiraf etti.

FOTO: DHA

Gültekin’in gösterdiği yerde bulunan varilde, Pınar’ın yanmış cesedine ulaşıldı. Genç kız, memleketi Bitlis’in Hizan ilçesinde toprağa verilirken, şüpheli, sevk edildiği adliyede ‘canavarca hisle ve eziyet çektirerek adam öldürmek’ suçundan tutuklandı.

FOTO: DHA

Öte yandan Muğla'nın merkez ilçesi Menteşe'de Cemal Metin Avcı'nın işlettiği bar ise yakınları tarafından kapatılırken, tabelaların üzeri siyah naylonla örtüldü.

FOTO: DHA

İş yerinin camına ise kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce beyaz sprey boyayla yazılan ve bir süre kalan ‘katil’ kelimesinin ise gazeteyle kapatıldığı görüldü. (DHA)

Pınar Gültekin'in katil zanlısı Cemal Metin Avcı Afyonkarahisar'a nakledildi! İlginizi Çekebilir Pınar Gültekin'in katil zanlısı Cemal Metin Avcı Afyonkarahisar'a nakledildi!