Sözcü Plus Giriş

Polisi görünce yaptığı hareket pes dedirtti!

Edirne'nin Keşan ilçesinde polis, corona virüsü tedbirleri kapsamında şehir içi yolcu taşımacılığı yapan minibüs ve taksileri denetledi. Minibüs denetimi sırasında maskesi bulunmayan B.K., polisi görünce ağzını hırkasıyla kapattı. Ekiplerin karakola götürdüğü B.K. ve Ç.A. isimli kadınlar, cezadan kurtulamadı.

Güncellenme: 19:15, 08/06/2020

Corona virüsü ile mücadele kapsamında Türkiye normalleşme sürecine girerken, Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri, Cumhuriyet Meydanı’nda şehir içi yolcu taşımacılığı yapan minibüs ve taksileri denetledi.

Polis, minibüs ve taksileri durdurarak hem sürücüleri hem de yolcuları corona virüsüne karşı alınan önlemlerle ilgili uyardı.

Polis, durdurduğu bir minibüste 2 kadının maske takmadığını gördü. Polisi gören bir kadın ise ağzını hırkasıyla kapatmaya çalıştı.

Üzerlerinden kimlik çıkmaması üzerine emniyete götürülen ve isimlerinin B.K. ve Ç.A. olduğu öğrenilen 2 kadına, maske takmadıkları ve kimlik bulundurmadıkları için toplam 1446 TL idari para cezası uygulandı. (DHA)

İlginizi ÇekebilirCoronayı atlatan Dr. Köse: O ilaç ilk kez benim üzerimde denenmişCoronayı atlatan Dr. Köse: O ilaç ilk kez benim üzerimde denenmişİlginizi ÇekebilirLiteratürde ilk: Beyin omurilik sıvısında corona virüsü tespit edildiLiteratürde ilk: Beyin omurilik sıvısında corona virüsü tespit edildi