Rehabilitasyon merkezinde dehşet!

Bursa'da pompalı tüfek ile rehabilitasyon merkezini basan bir kişi, dehşet saçtı. Rastgele etrafa ateş eden saldırgan bir kişiyi öldürdü iki kişiyi de yaraladı. Olayın ardından kaçan saldırgan eşini de silahla yaraladıktan sonra intihar etti.

Rehabilitasyon merkezinde dehşet!

Bursa’nın merkez Yıldırım ilçesindeki özel bir rehabilitasyon merkezine elinde pompalı tüfekle gelen Ramazan Arı henüz bilinmeyen bir nedenle etrafa ateş açmaya başladı.

Pompalı tüfekten çıkan saçmalar, Enes Malik Güloğlu ve babası Musa Güloğlu ile rehabilitasyon merkezinde temizlik görevlisi olarak çalışan Ayten Yukarı'ya isabet etti.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Enes Malik olay yerinde hayatını kaybederken, yaralı diğer iki kişi de hastaneye kaldırıldı. Güloğlu'nun başından ve boynundan vurulduğu, hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

EŞİNİ VURDUKTAN SONRA İNTİHAR ETTİ

Olayın ardandan kaçan Ramazan Arı Osmangazi İlçesi Tabakhane bölgesinde de eşi Gülsüm Arı’yı vurarak ağır yaraladıktan sonra intihar etti.

BURSA VALİLİĞİ AÇIKLAMA YAPTI 

Bursa Valiliği de olayın ardından açıklama yaptı. Açıklamada, şu ifadelere yer verildi;

*20.07.2020 günü saat:15.30 sıralarında Yıldırım ilçesi Yunus Emre Mahallesinde bulunan özel bir rehabilitasyon merkezinde meydana gelen ateşli silahla kasten öldürme olayı ile ilgili yapılan araştırmada, R.A. isimli şahıs E.M.G.’yi kalbinden (şahıs eks), babası M.G’yi başından ve boynundan hayati tehlike arz edecek şekilde vurmuş, ayrıca işyerinde temizlik görevlisi olarak çalışan A.Y’yi de sağ kolundan hayatı tehlike arz etmeyecek şekilde yaralamıştır.

*Şüpheli şahıs olay yerinden kaçmış, Osmangazi İlçesi Tabakhane bölgesinde eşi G.A'yı karnından vurarak ağır yaralamış, kendisini de kafasından vurarak intihar etmiş ve eks olmuştur. Yaralı şahısların sağlık kuruluşlarında tedavilerine başlanılmış olup olay çok yönlü olarak araştırılmaktadır.

Sokakta saldırdığı görme engelli vatandaşı hastanelik etti İlginizi Çekebilir Sokakta saldırdığı görme engelli vatandaşı hastanelik etti

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...