Rize’de baba kız 8 saat arayla hayatlarını kaybetti

Rizeli baba hastane odasında kendisine refakat ederken üzüntüsünden beyin kanaması geçiren kızından 8 saat sonra yaşamını yitirdi

Rize’de baba kız 8 saat arayla hayatlarını kaybetti

Pehlivantaşı mahallesinde ikamet eden 68 yaşındaki İlyas Demirci 1 hafta önce budamak için çıktığı ağaçtan düşerek yaralandı. Beyin kanaması riskiyle hastanede tedavi gören İlyas Demirci'ye ilk iki gün 40 yaşındaki kızı Songül Akgün refakat etti.

2. günün sonunda evine giden ve kendini kötü hissetmesine rağmen yeniden babasının yanına refakatçi olarak gelen Akgün burada baygınlık geçirdi.

Yapılan yapılan tetkiklerde Songül Akgün'ün beyin kanaması geçirdiği tespit edilerek yoğun bakıma alındı. 5 gün boyunca yoğun bakımda kalan Akgün dün akşam 18.00 sularında hayatını kaybetti.

Dün sabah saat 09.00 sırasında kalbi durduğu için yoğun bakıma alınan baba İlyas Demirci ise tedavi gördüğü aynı hastanede gece 02.00 sularında hayatını kaybetti. İki ölüm haberini arka arkaya alan yakınları ise fenalık geçirdi.

Baba-kız sevgisi bilimsel olarak kanıtlandı İlginizi Çekebilir Baba-kız sevgisi bilimsel olarak kanıtlandı Anne-oğuldular baba-kız oldular İlginizi Çekebilir Anne-oğuldular baba-kız oldular Baba-kızın mücadelesi SGK'yı dize getirdi İlginizi Çekebilir Baba-kızın mücadelesi SGK'yı dize getirdi