Saadet Partisi’nden dikkat çeken maske paylaşımı! ‘Bu kadar zor olmamalıydı’

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, ülkede büyük bir sorun haline gelen maske dağıtımıyla ilgili bir video paylaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarının da yer aldığı videoda, "Maskeye ulaşmak bu kadar zor olmamalıydı" ifadelerine yer verildi.

Corona virüsüyle mücadele kapsamında ilk olarak ücretsiz dağıtılacağı açıklanan ancak dağıtımda yaşanan sorunların ardından yeniden satışa çıkarılacağı duyurulan maskelerle ilgili Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu tarafından ilginç bir paylaşım yapıldı.

ATARİ OYUNUYLA ANLATTILAR

Hazırlanan videoda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın maske dağıtımına ilişkin açıklamaları da eklenerek, “Maskeye ulaşmak bu kadar zor olmamalıydı” denildi.

Karamollaoğlu’nun maskeyle ilgili bu paylaşımı sosyal medyada kısa sürede binlerce beğeni aldı.

 

Özdil: 'Cumhurbaşkanı maskelerin parasız satılacağını müjdeledi' yazdılar, şimdi... İlginizi Çekebilir Özdil: 'Cumhurbaşkanı maskelerin parasız satılacağını müjdeledi' yazdılar, şimdi... Maske satışları ne zaman başlayacak? Bakan Koca açıkladı İlginizi Çekebilir Maske satışları ne zaman başlayacak? Bakan Koca açıkladı
Corona Cuma Cumhurbaşkanı Dolar Hükümet Ölüm para Recep Tayyip Erdoğan Sağlık Sağlık Bakanı son dakika Sözcü TAyyip Erdoğan Uğur Dündar Yılmaz Özdil