Sözcü Plus Giriş

Saadet Partisi’nden ‘faturaların yükü hafifletilsin’ çağrısı

Saadet Partisi, sosyal medyadan yayınladığı videoda corona virüsü salgını nedeniyle hanelerdeki ekonomik yüke dikkat çekerek, faturaların ertelenmesi ve faturalardaki vergilerin sıfırlanması çağrısını yaptı. Partinin Genel Başkanı Karamollaoğlu ise, “Bu süreçte faturalar insanımızı ezmesin, virüsün ekonomik yükü haneleri bunaltmasın. Hayat eve sığar ama faturalar sığmaz!” ifadelerini kullandı.

22:49 -

Saadet Partisi, sosyal medyadan paylaştığı videoda ‘Faturaların yükü hafifletilsin' çağrısı yaptı.

“FATURALAR İNSANIMIZI EZMESİN”

Corona virüsü salgını nedeniyle ev ekonomisine vurgu yapılan videoda, şu ifadeler kullanıldı;

*Koronavirüs salgını ekonomik olarak herkesi etkiledi. Salgından korunmak için içerisinden çıkmadığımız evlerimiz, elektrik, su ve doğalgaz faturalarıyla daralmaya başladı.

*Faturalar insanımızı ezmesin. Virüsün ekonomik yükü haneleri bunaltmasın. Bu süreçte faturalardaki vergiler sıfırlanmalıdır. Ve faturalarını ödeyemeyen insanımızın borçları ertlenmelidir. Faturaların yükü hafifletilsin, sağlık olsun.

Partinin genel başkanı Karamollaoğlu ise, “Bu süreçte faturalar insanımızı ezmesin, virüsün ekonomik yükü haneleri bunaltmasın. Hayat eve sığar ama faturalar sığmaz!” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERKaramollaoğlu'ndan hükümete dikkat çeken çağrı!Karamollaoğlu'ndan hükümete dikkat çeken çağrı! İLGİLİ HABERSon dakika... Bakan Koca açıkladı! İşte Türkiye'deki güncel corona virüsü vaka sayısıSon dakika... Bakan Koca açıkladı! İşte Türkiye'deki güncel corona virüsü vaka sayısı
Son güncelleme: 22:53 24.03.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more