Sözcü Plus Giriş

Sağlık çalışanlarından halka Corona virüsü çağrısı!

Çin'de başlayıp dünyaya yayılan Corona virüsü, Türkiye'de de etkisini arttırdı. Salgını daha hafif hasarla atlatmak için sağlık çalışanları da farkındalık yaratmaya devam ediyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Eşrefpaşa Hastanesi Fizik Tedavi ekibi, Corona virüsü ile mücadelede 3E kuralı içeren bir video çekerek halka çağrıda bulundu. Halka bir diğer çağrı da S.B.Ü. Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerahhisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanlarından geldi.

22:38 -

Türkiye’deki Corona virüsü salgını nedeniyle sağlık çalışanlarından halka önemli bir çağrı daha geldi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Eşrefpaşa Hastanesi Fizik Tedavi ekibi, Corona virüsü ile mücadelede 3E kuralı içeren bir video çekti. Sağlık çalışanları videoda halka şöyle seslendi; “Elini yıka, Evde kal, Ertele…”

 

“BİZİM İÇİN EVDE KAL”

İzmir’de dikkat çeken bir diğer video da S.B.Ü. Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerahhisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanlarından geldi.

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan videoda sağlık çalışanları halka, “Biz sizin için buradayız. Sen de bizim için evinde kal” çağrısında bulundu.

İLGİLİ HABERTürkiye sağlık çalışanlarını alkışladı!Türkiye sağlık çalışanlarını alkışladı! İLGİLİ HABERCorona virüsüyle savaşan sağlık çalışanları anlattı: Düşmanı tanımadığımız bir savaşCorona virüsüyle savaşan sağlık çalışanları anlattı: Düşmanı tanımadığımız bir savaş İLGİLİ HABERÜnlü isimler de saat 21.00'da sağlık çalışanlarını alkışladıÜnlü isimler de saat 21.00'da sağlık çalışanlarını alkışladı
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more