Sahte içki can almaya devam ediyor…

Kırklareli'nin Vize ilçesinde sahte içkiden zehirlenen Soner Tolukan'ın ardından Tayfun Yatkın da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Yatkın'ın ölümüyle Kırklareli'de sahte içkiden ölenlerin sayısı 3'e yükseldi.

Sahte içki can almaya devam ediyor…

Vize ilçesine bağlı Kıyıköy beldesinde balıkçılık yapan Soner Dolukan, Tayfun Yakın ile M.B. ve T.A., önceki akşam saatlerinde alkol aldı.

İddiaya göre, el yapımı sahte içki içtikten sonra rahatsızlanan 4 kişi, yakınlarınca Vize Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada ilk müdahaleleri yapılan 4 kişi, Tekirdağ ve Kırklareli´deki hastanelere götürülerek, tedaviye alındı.

DURUMLARI AĞIR

Sahte içkiden zehirlendikleri belirlenen 4 kişiden durumu ağır olan Soner Tolukan, dün akşam saatlerinde, Tayfun Yatkın ise bugün hayatını kaybetti. Diğer 2 kişinin ise hastanelerde tedavilerinin sürdüğü ve durumlarının ağır olduğu bildirildi.

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde dün hayatını kaybeden Derya Altan’ın ardından Soner Tolukan ve Tayfun Yatkın’ın da ölümleriyle, Kırklareli’de sahte içkiden ölenlerin sayısı 3’e yükseldi.

SAYI 57’YE YÜKSELDİ

İzmir’de dün, sahte içkiden zehirlendiği ifade edilen ve hastaneye başvuran bir kişi daha yaşamını yitirmiş ve kentte hayatını kaybedenlerin sayısı 24'e ulaşmıştı. 9 Ekim’den bu yana 10 kentte hayatını kaybedenlerin sayısı 57’ye yükseldi. DHA

İzmir'de sahte içkiden ölenlerin sayısı 24'e çıktı İlginizi Çekebilir İzmir'de sahte içkiden ölenlerin sayısı 24'e çıktı