Şans Topu sonuçları belli oldu! İşte Şans Topu’nda kazandıran numaralar…

Şans Topu her Çarşamba olduğu gibi bu hafta da büyük ikramiye hayali kuranların merakla araştırdığı şans oyunu oldu. 5+1 şanslı rakamı bilmeye çalışan, ancak henüz çekiliş sonucunu öğrenemeyen vatandaşlar için Şans Topu sonuçları ve ikramiye dağılımı haberimizin içerisinde yer alıyor. İşte 12 Ağustos Şans Topu çekiliş sonucu...

Şans Topu sonuçları belli oldu! İşte Şans Topu’nda kazandıran numaralar…

En çok ikramiye dağıtan şans oyunları arasında yer alan Şans Topu’nda büyük ikramiye kazanmak isteyen vatandaşlar sonuçları araştırmaya başladı. Bu hafta Şans Topu’nda büyük ikramiyeyi kazanan çıkmayınca devir gerçekleşti. İkramiye kazandı mı merak edenler ise sonuçları öğrenmek istiyor. 12 Ağustos Şans Topu sonuçları…

ŞANS TOPU SONUÇLARI AÇIKLANDI

Şans Topu'nun yenilenen formatında 2. çekilişi bu akşam saat 20.00'da şans merkezinde noter eşliğinde yapıldı. Şans Topu'nda haftanın sonuçları şu şekilde; 2-7-20-21-33 +1

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.