Sapanca’da 5 apartman karantinaya alındı 

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde, sitedeki 4 apartman ile aynı bölgedeki 1 apartman corona virüsü tedbirleri kapsamında karantinaya alındı. Apartmanların çevresine bariyer çekilerek, giriş çıkışlara izin verilmedi.

Sapanca’da 5 apartman karantinaya alındı 

Sapanca Hıfzıssıhha Kurulu, Gazipaşa Mahallesi Kestanelik mevkiinde bulunan TOKİ konutlarındaki 4 apartman ile aynı bölgedeki Özgürlük Caddesi’nde bulunan bir apartmanın 14 gün karantinaya alınmasını karar verdi.

Karar sonrası bölgeye polis, sağlık ve Sapanca Belediyesi ekipleri geldi. Apartmanların çevresine bariyerler çekilirken, polis ekipleri apartmanlara giriş ve çıkışlara izin vermedi. Apartmanlarda bulunanların ihtiyaçlarının Vefa Sosyal Destek gruplarınca karşılanacağı öğrenildi.

Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen ile İlçe Sağlık Müdürü Arzu Ayan Bostancı bölgeye gelerek çalışmaları takip etti. DHA

8 katlı apartman karantinaya alındı! Giriş kapısına bu yazı asıldı İlginizi Çekebilir 8 katlı apartman karantinaya alındı! Giriş kapısına bu yazı asıldı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Corona Polis Sağlık Sakarya
Loading...