Şarkikaraağaç Kaymakamlığı duyurdu: Kahvehaneler kapatıldı!

Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesine bağlı Çarıksaraylar beldesinde corona virüsü vakalarının artması üzerine kahvehaneler kapatıldı, düğünler ertelendi ve toplu eğlenceler yasaklandı.

Şarkikaraağaç Kaymakamlığı duyurdu: Kahvehaneler kapatıldı!

Isparta'nın Şarkikaraağaç ilçesine bağlı Çarıksaraylar beldesinde corona virüsü vakalarının tespit edilmesine üzerine ilçe Hıfzıssıhha Kurulu olağanüstü toplanarak yeni tedbir kararları aldı.

Kaymakamlıktan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

* İlçemize bağlı Çarıksaraylar Beldesinde pozitif vakaların ortaya çıkması nedeniyle, vakaların artmaması, (Covid-19) enfeksiyonun yayılmasının engellenmesi ve toplum sağlığının korunması amacıyla Çarıksaraylar beldesinde yeni tedbirlerin uygulanmasına karar verilmiştir.

* Bu kapsamda; 25.08.2020 tarihi itibariyle kahvehanelerin ikinci bir emre kadar kapatılmasına, düğünlerin ertelenmesine, toplu eğlence ve temastan kaçınılmasına, mahalle denetim ekiplerince temaslılar ve pozitif vakalıların günde en az 3 kere kontrol edilmesine karar verilmiştir. İHA

Siyasetçilerden corona virüsüne yakalanan Babacan'a geçmiş olsun mesajı İlginizi Çekebilir Siyasetçilerden corona virüsüne yakalanan Babacan'a geçmiş olsun mesajı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Ali Babacan Corona Covid-19 Isparta
Loading...