Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 12 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı…

Değişen formatıyla sürekli gündemde olan Çılgın Sayısal Loto’da beşinci hafta çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. 6 bilenin toplam 52 milyon 495 bin 204 TL kazanacağı çekilişte şanslı numaralar belli oldu. İşte 12 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları…

Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 12 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı…

Biletlerini doldurarak şanslı numaraları takip eden vatandaşlar, Çılgın Sayısal Loto sonuçlarını öğrenmek istiyor. 90 rakamın içinden seçilen 6 rakamı bilemeye çalışan şans oyunu severler, dudak uçuklatan büyük ikramiyeye sahip olmak istiyor. İşte 12 Ağustos Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları…

ÇILGIN SAYISAL LOTO'DA 5. ÇEKİLİŞ SONUÇLARI…

Milli Piyango tarafından bu akşam düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'nun 5. çekiliş sonuçları belli oldu. 12 Ağustos 2020 tarihli Çılgın Sayısal Loto'da şanslı rakamlar şu şekilde; 10-39-67-80-82-87 joker 2

BÜYÜK ÖDÜL 52 MİLYON TL!

Çılgın Sayısal Loto'nun 5. çekilişi öncesi büyük ödül açıklandı. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ödül miktarı 52 milyon 495 bin 104 TL olarak belirlendi.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇ SORGULAMA


ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle: Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...