Sözcü Plus Giriş

Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu? Kuponlarını dolduranların gözü Sayısal Loto sonuçlarında!

Sayısal Loto sonuçları bu akşam MPİ tarafından noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş ile belli olacak. Geçen hafta gerçekleşen 1. devir sonrasında bu haftanın büyük ikramiyesi daha da arttı. Hafta boyunca kuponlarını dolduran vatandaşlar Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını araştırıyor. Peki Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu?

18:48 -
Sayısal Loto sonuçları belli oldu mu? Kuponlarını dolduranların gözü Sayısal Loto sonuçlarında!

Hafta boyunca kuponları dolduran vatandaşlar tarafından zengin olma hayali ile Sayısal Loto sonuçlarını bekliyor. İkramiye kazanabilmek için 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin etmesi gerekiyor. İşte 1 Ağustos sonuçları hakkında detaylar…

SAYISAL LOTO SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

Sayısal Loto çekilişi sonuçları belli olmadı. 1 Ağustos Cumartesi Sayısal Loto sonuçları ile ilgili MPİ'nin resmi internet sitesinde herhangi bir veri yer almıyor.

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

İLGİLİ HABER29 Temmuz Sayısal Loto sonuçları belli oldu!29 Temmuz Sayısal Loto sonuçları belli oldu!

 

İLGİLİ HABER29 Temmuz Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı!29 Temmuz Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı!

 

İLGİLİ HABER30 Temmuz Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto'da ilk devir!30 Temmuz Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto'da ilk devir!

SAYISAL LOTO OYUNU HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Sayısal Loto oyunu çekilişleri Çarşamba ve Cumartesi günlerinde yapılmaktadır.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Son güncelleme: 08:22 02.08.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more