Skandal görüntüler! Hiç umursamadılar…

İstanbul'da corona virüsü salgınına ve artan vakalara rağmen açılan bir gece kulübünde skandal görüntüler ortaya çıktı. Eğlenmek için mekana gelenler ne maske taktı ne de sosyal mesafe kuralına uydu.

Dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgınıyla mücadele kapsamında restoran, kafeterya ve benzeri eğlence yerlerinde saat 00.00’dan itibaren müzik yayınına izin verilmesi kararı alınmıştı. Yurt genelindeki denetimler hız kesmeden devam ederken, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda skandal görüntüler yaşandı.

(FOTO: İHA)

Bir gece kulübünde bir araya gelen yüzlerce kişi maske takmayarak ve sosyal mesafe kurallarına uymayarak eğlendi. Partiye katılanlar alkolün de etkisiyle eğlencenin dozunu kaçırarak iç içe dans etmeye başladı. Dansözlü partide çılgınca eğlenen grup, ne kendi sağlıklarını ne de içeridekilerin sağlığını umursamadı.

(FOTO: İHA)

Partiye katılanlar pes dedirten o görüntüleri kaydedip sosyal medyada da paylaştı. Polis ve belediye ekipleri yasağa ve salgına rağmen kuralları hiçe sayan partinin yapıldığı mekan için harekete geçti. (İHA)

Avrupa Avrupa Yakası Corona istanbul Polis