Sözcü Plus Giriş

Sokağa çıkma paniği canlarına mal oldu!

İçişleri Bakanlığı, 30 büyükşehir ve Zonguldak’ta sokağa çıkma yasağı getirildiğini duyurmuştu. Kararın beklenmedik biçimde açıklanması nedeniyle paniğe kapılan insanlar, marketlere , benzin istasyonlarına hücum etti, uzun kuyruklar oluştu. Araç yoğunluğunun yaşandığı Kuşadası'nda ise meydana gelen kazada iki kişi yaşamını yitirdi. 

Latif SANSÜR
Güncellenme: 12:37, 11/04/2020
Sokağa çıkma paniği canlarına mal oldu!

Sokağa çıkma yasağının  açıklanmasıyla market ve fırınlara gitmek için evlerinden çıkanların oluşturduğu trafik yoğunluğunda meydana gelen kazada iki kişi öldü.

Kaza, saat 23:00 sıralarında Süleyman Demirel Bulvarı’nda meydana geldi. Motosiklete kız arkadaşıyla binen Raşit Dirik (26) yoğunlaşan trafikte, aşırı hızın da etkisiyle direksiyon hakimiyetini kaybederek kaldırıma çarptı. Kazada Cisil Daşhan(29) olay yerinde hayatını kaybetti. Ağır yaralanan sürücü Raşit Dirik Kuşadası Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı, ancak hayatını kaybetti.

(FOTO: SÖZCÜ)

İlginizi ÇekebilirBravo size: Şimdi virüsü kapmayan da kapacakBravo size: Şimdi virüsü kapmayan da kapacakİlginizi ÇekebilirSon dakika... Ani sokağa çıkma yasağıyla dünyanın gündemine bomba gibi düştükSon dakika... Ani sokağa çıkma yasağıyla dünyanın gündemine bomba gibi düştük
Yayınlanma Tarihi:08:35,