Sözcü Plus Giriş

5 terörist daha teslim oldu!

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada "Emniyet Genel Müdürlüğünün ikna çalışması sonucu PKK/KCK terör örgütü mensubu 5 terörist daha Şırnak Habur Sınır Kapısında güvenlik güçlerine teslim oldu. Böylelikle teslim olan 5 teröristle birlikte 2020 yılının ilk haftasında teslim olan terörist sayısı 8’e yükseldi" denildi.

19:42 -
5 terörist daha teslim oldu!

İçişleri Bakanlığı, PKK/KCK terör örgütü mensubu 5 teröristin daha Şırnak Habur Sınır Kapısı’nda güvenlik güçlerine teslim olduğunu duyurdu.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, teröristlerin ikna yoluyla teslim olmaya devam ettiği belirtilerek, şöyle denildi:

* Emniyet Genel Müdürlüğünün ikna çalışması sonucu PKK/KCK terör örgütü mensubu 5 terörist daha Şırnak Habur Sınır Kapısında güvenlik güçlerine teslim oldu.

* Böylelikle teslim olan 5 teröristle birlikte 2020 yılının ilk haftasında teslim olan terörist sayısı 8'e yükseldi. DHA

İLGİLİ HABERCardi B, İran halkının yanında yer aldı, Trump'ı 'Terörist' ilan ettiCardi B, İran halkının yanında yer aldı, Trump'ı 'Terörist' ilan etti
Son güncelleme: 13:54 15.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more