Sözcü Plus Giriş

Akdeniz’de peş peşe depremler! (Son depremler)

Son dakika! Akdeniz'de Kandilli verilerine göre 5.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Merkez üssü Akdeniz olan depremin derinliği 5.0 kilometre olarak açıklandı. Muğla, Marmaris, İzmir ve Bodrum'da etkili şekilde hissedilen 5.8'lik depremin ardından 11 artçı deprem daha yaşandı. İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi verilerine göre son depremler...

Güncellenme: 14:51, 01/02/2020

Kandilli Rasathanesi internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 14:21’de Akdeniz’de 5.8 şiddetinde deprem meydana geldi. AFAD ise; Akdeniz’de meydana gelen depremin şiddetini 5.5 olarak açıkladı.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı´nın merkez üssünü Marmaris ilçesinin 162.06 kilometre açığı olarak belirlediği deprem, saat 14.21´de meydana geldi. Deprem, yerin 12.11 kilometre derinliğinde oldu.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve şiddetini anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

İlginizi ÇekebilirEvinizin altından fay hattı geçiyor mu? Fay hattı sorgulama ekranı…Evinizin altından fay hattı geçiyor mu? Fay hattı sorgulama ekranı…
Yayınlanma Tarihi:14:37,