Sözcü Plus Giriş

Beştepe’deki toplantı 6 saat sonra sona erdi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Ankara'da bir acil güvenlik toplantısı yapıldığı bildirildi. Saat 23:00 sularında başlayan toplantı verilen aralarla birlikte yaklaşık 6 sürdükten sonra sona erdi. Toplantı sonrası açıklama yapılmayacağı bildirildi. Öte yandan Meclis'te grubu bulunan CHP, MHP ve İYİ Parti olağanüstü toplandı.

Zeynep GÜRCANLI
Güncellenme: 10:00, 05/03/2020
Beştepe’deki toplantı 6 saat sonra sona erdi!

Beştepe’de gerçekleştirilen ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlık ettiği güvenlik zirvesi sona erdi. Toplantıya Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da katıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İdlib’deki gelişmelerle ilgili CHP Merkez Yürütme Kurulu’nu topladı. CHP’li bir grup milletvekilinin de Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla Hatay’a gittiği öğrenildi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve divan üyelerinin MHP Genel Merkezi’nde İdlib’de yaşanan gelişmeleri takip ettiği belirtildi.

FOTO: SÖZCÜ

AKŞENER, ERDOĞAN’I ARADI

İYİ Parti’den gelen açıklamada da, “İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İdlib’de meydana gelen gelişmelerle ilgili olarak sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telefonda görüştü. Genel Başkan Akşener Balıkesir’deki programını iptal ederek, gelişmeleri takip ve değerlendirmek üzere Ankara’ya dönüyor.” denildi.

İlginizi ÇekebilirSon dakika... Hatay Valisi: 33 asker şehit olduSon dakika... Hatay Valisi: 33 asker şehit olduİlginizi Çekebilir1709 rejim unsuru etkisiz hale getirildi!1709 rejim unsuru etkisiz hale getirildi!
Yayınlanma Tarihi:22:56,