Bakan Koca en çok vaka görülen 7 ili açıkladı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs (corona virüsü) Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, son 3 gün ortalamasıyla en çok vakanın İstanbul, Ankara, Gaziantep, Konya, Mardin, Diyarbakır ve Şanlıurfa'da görüldüğünü açıkladı.

Bilim Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Bakan Koca, son 3 gün ortalamasına göre en çok ve en az vaka görülen illeri açıkladı.

Bakan Koca, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

* Son 3 gün ortalamasıyla en çok vakanın görüldüğü 7 ili söylemek istiyorum. İstanbul, Ankara, Gaziantep, Konya, Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa.

* Ayrıca son 3 gün en az vaka görülen 7 il ise sırasıyla Tunceli, Artvin, Iğdır, Erzincan, Bayburt, Kırklareli ve Bilecik.

Bilim Kurulu toplantısı sonrası Bakan Koca'dan kritik açıklamalar İlginizi Çekebilir Bilim Kurulu toplantısı sonrası Bakan Koca'dan kritik açıklamalar Bakan Koca, salgında pik yapan illeri açıkladı İlginizi Çekebilir Bakan Koca, salgında pik yapan illeri açıkladı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Adana Ankara Artvin BAYBURT Bilecik Bilim Corona Diyarbakır Erzincan Gaziantep istanbul izmir Kırklareli Konya kurban Mardin Sağlık Sağlık Bakanı Şanlıurfa son dakika Tunceli
Loading...