Sözcü Plus Giriş

Bir kişinin daha cansız bedeni çıkarıldı

Elazığ depreminde Sürsürü Mahallesi'nde yıkılan Dilek apartmanının enkazından Sevim Cambaz'ın (50) cansız bedeni çıkartıldı. Ekipler, enkaz altında olduğu tespit edilen 1 kişinin daha çıkarılması için çalışmalarını sürdürüyor.

03:18 -
Bir kişinin daha cansız bedeni çıkarıldı

Sürsürü Mahallesi’nde bulunan Dilek apartmanının enkazında 2 kişiye ulaşmak için çalışmalarını sürdüren arama-kurtarma ekipleri saat 02.00 sıralarında 1 kişinin yeri tespit etti. Ekipler, bir süre sonra yeri tespit edilen Sevim Cambaz’ın cansız bedenine ulaşarak enkazdan çıkardı. Cambaz’ın cenazesi, Şehir Hastanesi morguna kaldırıldı. Ekipler, enkaz altında olduğu öğrenilen bir kişiye daha ulaşmaya çalışıyor.

İLGİLİ HABERSon dakika... Bakan açıkladı! Elazığ depreminden bir acı haber dahaSon dakika... Bakan açıkladı! Elazığ depreminden bir acı haber daha

BAKANLAR ENKAZ BÖLGESİNDE

Öte yandan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da gecenin ilerleyen saatlerinde enkaz bölgesine gelerek incelemelerde bulundu. Çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Bakanlar, daha sonra alandan ayrıldı. (DHA)

Son güncelleme: 14:53 01.02.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more